cart_empty_shopping_cart
Subtotal
€0.00
Checkout
0

Mulčas ražošana un tirdzniecība

Latvijā ražota dabīga un ekoloģiska mulča. Eksportētajam uz Eiropu un Āziju, kā arī piedāvājam vietējā tirgū.

uzzināt vairāk par mulču
languages_language: German
0

Mulčas ražošana un tirdzniecība

Latvijā ražota dabīga un ekoloģiska mulča. Eksportētajam uz Eiropu un Āziju, kā arī piedāvājam vietējā tirgū.

uzzināt vairāk par mulču

Mulčas, kūdras un substrātu eksports uzzināt vairāk >

Mulčas, kūdras un substrātu pārstrāde un ražošana

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Aggregare” tika dibināta 2010. gadā, izvērtējot tirgus tendences dārzkopības preču jomā un reaģējot uz arvien pieaugošo pieprasījumu pēc ekoloģiski tīriem produktiem. Zaļās domāšanas izplatības rezultātā cilvēki visā pasaulē arvien vairāk rūpējas par vides tīrību, dabas saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību nākotnē, izvēloties dabiskas izcelsmes produktus.

Uzņēmuma misija ir radīt dabiskus, kvalitatīvus dārzkopības produktus ar augstu pievienoto vērtību no vietējiem izejmateriāliem, pielietojot videi draudzīgas tehnoloģijas, un eksportēt saražoto produkciju uz Eiropas un Āzijas valstīm.

Mulčas, kūdras un substrātu  produkcija

Priežu mizas mulča

​Priežu mizu mulča ir dabisks mulčēšanas materiāls, kas tiek ražots tikai un vienīgi no vietējās A klases priedes koksnes. Tādējādi nodrošinot pievilcīgu un noturīgu vizuālu izskatu Jūsu darzam.

Krāsainā koku skaidu mulča

Krāsainā koka skaidu mulča ir īpaši gatavots 100% organisks materiāls, kas izmantojams augsnes virsmas nosegšanai augiem un ieklāšanā vagās starp rindām, kā arī celiņu, spēļu laukumu, podu noklāšanai

Substrāti un Vermicompost

​Piedāvājam dažādu veidu substrātu – augļu kokiem, substrātu dārzeņiem, substrātu orhidejām, kā arī universālo substrātu. Jaunums mūsu sortimentā ir VERMICOMPOST.

Kūdra

​Kūdra tiek izmantota kā augsnes substrāts, jo atbilstošs kūdras aizstājējs līdz šim vēl nav atrasts, tāpēc tā joprojām ir augiem visdraudzīgākā pieejamā vide.

Mulčas, substrātu un kūdras eksports

Discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from "de Finibus Bonorum et Malorum" by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.

Pasūti tūlīt!

Sortiere nach:
Standard
Standard
Preis niedrig bis hoch
Preis hoch zu niedrig

Visas cenas norādītas pasūtot pilnu paleti!

Sadarbības partneri

Sertifikāti