Kas mēs esam

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Aggregare” tika dibināta 2010. gadā, izvērtējot tirgus tendences dārzkopības preču jomā un reaģējot uz arvien pieaugošo pieprasījumu pēc ekoloģiski tīriem produktiem. Zaļās domāšanas izplatības rezultātā cilvēki visā pasaulē arvien vairāk rūpējas par vides tīrību, dabas saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību nākotnē, izvēloties dabiskas izcelsmes produktus.


Uzņēmuma misija ir radīt dabiskus, kvalitatīvus dārzkopības produktus ar augstu pievienoto vērtību no vietējiem izejmateriāliem, pielietojot videi draudzīgas tehnoloģijas, un eksportēt saražoto produkciju uz Eiropas un Āzijas valstīm.

Populārākais SIA "Aggregare" produkts ir sasmalcināta un izsijāta priežu mizas mulča 3 dažādās frakcijās. Tas ir pilnīgi dabisks izstrādājums no vietējām A klases priedēm, kas nesatur nekādus ķīmiskus piemaisījumus. Priežu mizas mulča lieliski pilda dekoratīvas funkcijas un palīdz cīnīties ar nezālēm, turklāt tā satur dažādas noderīgas minerālvielas, kas uzlabo augsni, radot labvēlīgus augšanas apstākļus augiem.

Pašlaik uzņēmuma produkcija tiek tirgota Latvijā, Vācijā, Krievijā, veiksmīgi uzsāktas sarunas par realizāciju arī citos Eiropas un Āzijas valstu tirgos. Esam lepni un gandarīti par to, ka mūsu priežu mizas mulča tika atzīta par labāko produktu savā kategorijā reģionālā dārzkopības preču izstādē Vācijā, ka uzņēmums ir ieguvis Rīgas reģiona Biznesa attīstības inkubatora atbalstu, LIAA atbalstu un Eiropas Reģionālā Attīstības fonda līdzfinansējumu eksporta tirgus veicināšanai.

Uzņēmuma nākotnes plānos ietilpst augstvērtīgu dārzniecības produktu klāsta paplašināšana, jau esošajiem produktiem pievienojot sapropeli, dūņas, kā arī citus dabiskus un dārzniecībai noderīgus substrātus un maisījumus.

Mūsu priekšrocības

SIA „Aggregare” darbības pamatā ir ideja par tādu produktu radīšanu, kas, būdami dabiski un ekoloģiski, tajā pašā laikā ir arī maksimāli efektīvi un ekonomiski izdevīgi. To var panākt ar pārdomātu stratēģiju vietējo resursu izmantošanā, ar pareizu loģistiku un mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām.

Izejvielas SIA “Aggregare” ražotajai priežu mizas mulčai tiek iegūtas no kokapstrādes uzņēmumiem visā Latvijā, izmantojot tikai un vienīgi A klases priedes. Tādējādi tiek nodrošināta nevainojama mulčas kvalitāte un novērsts nevēlamais koka skaidu piejaukums.

Ne mazāk svarīgi ir arī tas, ka uzņēmuma ražotā mulča nesatur krāsas un citas ķimikālijas – lieliskais izskats tiek panākts, pateicoties augstvērtīgajām izejvielām, nevis ķīmiskās rūpniecības sasniegumiem. Turklāt, lai nodrošinātu nemainīgu izstrādājumu kvalitāti, uzņēmuma produkcijas paraugi tiek periodiski analizēti Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūta laboratorijā.

Uzņēmums ir veiksmīgi piedalījies vairākās starptautiskās dārzniecības preču izstādēs un sekmīgi apgūst jaunus eksporta tirgus. SIA “Aggregare” produkciju ir iecienījuši un labprāt izmanto dārznieki, lauksaimnieki un apzaļumotāji gan Latvijā, piemēram, Saulkrastu dome, Siguldas dabas takas, gan arī citās Eiropas valstīs, piemēram, Vācijā, Krievijā.

Close Menu
×
×

Cart

LOGO

Uzraksti mums vēstuli

Privātuma politika mājalapai www.aggregare.eu

1. Interneta vietnē www.aggregare.eu (turpmāk – Vietne) tiek vākti dati par Vietnes apmeklētājiem, tādējādi gūstot iespēju Vietnes uzturētājam izvērtēt, cik noderīga ir Vietne, un kā to varētu uzlabot. 

2. Pārzinis, kas Vietnē vāc datus par Vietnes apmeklētājiem, ir SIA “Agreggare”, Reģ.Nr. 40103301223, (turpmāk – Pārzinis).

3. Pārziņa adrese: Sējas nov., “Remonthalle 2”, LV-2142,
E-pasts: a.mikals@aggregare.eu,
Tālrunis: +371 28668440.

4. Pārzinis nemitīgi pilnveido Vietni, ar mērķi, uzlabot tās lietošanu, tāpēc Pārzinim ir jāzina, kāda informācija ir svarīga Vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi šo Vietni apmeklē, kādas ierīces un pārlūkprogrammu viņi izmanto, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, un kādu saturu vislabprātāk lasa.

5. Pārzinis izmanto sistēmu Google Analytics, kas ļauj Pārzinim analizēt, kā apmeklētāji izmanto Vietni. Par to, kā darbojas Google Analytics pamatprincipi, iespējams uzzināt Google mājas lapā https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Pārzinis izmanto savāktos datus savās tiesiskajās interesēs, lai uzlabotu izpratni par Vietnes apmeklētāju vajadzībām un uzlabotu pieejamību Pārziņa publiskotajai informācijai. Apmeklētājs jebkurā laikā var pārtraukt datu vākšanu Google Analytics, kā tas ir aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

6. Serveris, kurā izvietota Vietne, var reģistrēt apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (izmantotā ierīce, pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves datums un laiks). Šajā punktā minētie dati tiek izmantoti tehniskiem nolūkiem: lai nodrošinātu Vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus. Šajā punktā minēto datu vākšanas pamats ir Pārziņa tiesiskā interese nodrošināt Vietnes tehnisku pieejamību un integritāti.

7. Sīkdatnes ir nelieli faili, kurus, katru reizi, kad apmeklētājs apmeklē Vietni, pārlūkprogramma saglabā apmeklētāja datorā tādā apmērā, kā norādīts apmeklētāja datora pārlūkprogrammas iestatījumos. Atsevišķas sīkdatnes tiek izmantotas, lai atlasītu un piemērotu apmeklētājam piedāvājamo informāciju un reklāmas, pamatojoties uz saturu, ko apmeklētājs aplūkojis agrāk, un tādējādi veidotu apmeklētājiem Vietnes lietošanu vienkāršu, ērtu un individuāli piemērotu. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī to dzēšanu un pārvaldīšanu, var iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

8. Vietne izmanto sīkdatnes, lai vāktu lietotāja IP adreses un pārlūkošanas informāciju un ļautu Vietnei atcerēties apmeklētāja izvēli. Sīkdatnes ļauj Pārzinim sekot līdzi Vietnes datu plūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar Vietni – Pārzinis izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu Vietni. Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmā interese nodrošināt Vietnes funkcionalitāti, pieejamību un integritāti.

9. Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama šeit www.aboutcookies.org. Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Apmeklētājs var atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Lai veiktu nepieciešamos uzstādījumus, apmeklētājam nepieciešams iepazīties ar savas pārlūkprogrammas noteikumiem. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta Vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

10. Statistikas datiem par Vietnes apmeklētājiem var piekļūt tikai tie Pārziņa darbinieki, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi.

11. Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

12. Pārzinis apliecina, ka sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.

13. Pārzinis patur tiesības jebkurā brīdī mainīt šos noteikumus. Vietnes apmeklētāja pienākums ir patstāvīgi pārbaudīt Vietnes saturu, lai iepazītos ar noteikumu izmaiņām.